LāzergravēšanaKas ir lāzergravēšana?
 
Gravēšanas veids izmantojot lāzera staru.
 
Kas notiek lāzergravēšanas/griešanas procesā?
 
Lāzera stars iedarbojas uz gravējamo/griežamo materiālu to dedzinot. Stars izmaina materiāla virsējo slāni (griešanas gadījumā stars iziet cauri visam materiālam), tādā veidā ar vissmalkākajām līnijām veidojot noteiktu zīmējumu, rakstu vai griešanas gadījumā - formu. 
 
Kādus materiālus var apstrādāt ar lāzera staru?
 
Lāzergravēšanas izmantojamo materiālu klāsts ir ļoti plašs, jo ar to ir iespējams iegravēt tekstus vai attēlus kokā, stiklā, kartonā, akmenī, gumijā, ādā, organiskajā stiklā, plastikātā kā arī citos materiālos.
 
Kāds ir rezultāts?
 
Pēc lāzergravēšanas rezultāti var būt diezgan atšķirīgi, kas galvenokārt atkarīgs no apstrādājamā materiāla. Piemēram, ja tiek gravēts biezāks materiāls, tad gravējamo rakstu vai attēlu ir iespējams izveidot dziļāku,pārlaižot lāzera staru pāri rakstam vai attēlam vairākkārtīgi, tādejādi padarot to krietni izteiksmīgāku.
 
Ko var izgatavot izmantojot lāzergravēšanas/griešanas iekārtu?
 
Ar lāzergraviera palīdzību ir iespējams izgatavot:
 
- norādes, zīmogus, dažādus suvenīrus, tehniskās plāksnītes
 
- koka kastes, stikla pudeles vai glāzes, piekariņus
 
- papīra ielūgumus u.c. interesantas lietas.
 
Kādi ir lāzergraviera izmantošanas nosacījumi/ierobežojumi?
 
Gravēšana iespējama gan plakanas, gan cilindriskas un nedaudz koniskas virsmas priekšmetiem, kuru diametrs nepārsniedz 120mm (piemēram, glāzēm, krūzēm, vāzēm). 
 
Ar lāzergravieri iespējams ne tikai gravēt, bet aī izgriezt dažādas formas (piemēram, no plastikāta, organiskā stikla, kartona utt., ko pēc tam izmanto izkārtnēm, gaismas reklāmām, veido kartītes, ielūgumus utt.)
 
 
 
Kādas ir lāzergravēšanas izmaksas?
 
!!! Jo vairāk identisku eksemplāru, jo izdevīgāka katra eksemplāra cena.